KONST / Litografier / Offsetlitografi 8077208
*
nr 807 7208
Offsetlitografi
Helmut Newton, Jane Kirby-Arenne Kleber, Paris -77, signerad, 36x23
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 februari 2013
kl 18:23:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/2 06:25:19
1
3.000 kr
11/2 17:16:51
2
2.200 kr
11/2 17:17:20
2
3.000 kr
11/2 17:17:54
2
3.200 kr
11/2 17:26:42
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: helmut newton litografier offsetlitografi
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
*
Offsetlitografi
nr 807 7208
Offsetlitografi
Helmut Newton, Jane Kirby-Arenne Kleber, Paris -77, signerad, 36x23
| Utrop: | 5.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 3.400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 februari 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 8/2 06:25:19 | 1 | 3.000 kr |
| 11/2 17:16:51 | 2 | 2.200 kr |
| 11/2 17:17:20 | 2 | 3.000 kr |
| 11/2 17:17:54 | 2 | 3.200 kr |
| 11/2 17:26:42 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: helmut newton litografier offsetlitografi
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51



